Apartment By The Sea Las Palmas de Gran Canaria

( ex. Apartament By De Sea )
Gran Canaria
By The Sea Leilighet Las Palmas de Gran Canaria
8.7 Fabelaktig
24 anmeldelser

Apartment By The Sea Las Palmas de Gran Canaria

Calle Kant, Las Palmas de Gran Canaria, Spania Se kart
Med en kystnær innstilling 350 meter fra Santa Catalina-parken er Apartment By The Sea leilighet et godt overnattingsalternativ til 2 gjester. Denne innkvarteringsstedet består av 1 soverom, 1 baderom og et komplett kjøkken.
Det ligger en 15-minutters spasertur fra El Muelle kjøpesenter. Boligen ligger i nærheten av en privat strand, 1 km fra sentrum av Las Palmas de Gran Canaria. Flere restauranter som Tasca Galileo og El Novillo Precoz ligger innen 150 meter fra Apartment By The Sea. Playa Las Canteras er en av hovedattraksjonene i området.
De fleste rommene har utsikt over sjøen.
Tomas Miller bussholdeplass ligger 10-minutters gange unna.
+ Mer - Mindre
Hovedfunksjoner
  • Gratis Wi-Fi
  • Privat strand
  • Sport aktiviteter
  • Barnevennlig
  • Tillatt med kjæledyr
  • + Mer

Kart

Turistattraksjoner i

Gran Canaria
Lokale severdigheter
  • Parque santa catalina - 700 m
  • Casa Museo Colon - 4,6 km
  • Centro Comercial El Muelle - 1 km
  • Centro Comercial Las Arenas - 1,6 km
Flyplasser
  • Gran Canaria flyplass - 26 km

Priser & Tilgjengelighet

Vennligst vent, vi sjekker ledige rom for deg.
Fasiliteter

Generell

  • Røyking på stedet er forbudt
  • Ingen kjæledyr tillatt
  • Privat strand
  • Heis
  • Ved stranden

Spisning

  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Fritid

  • Tilgang til stranden
  • Paraplyer
  • Solsenger
  • Vannpark
  • Live underholdning
  • Vindsurfing
  • Dykking
  • Snorkling
  • Kanopadling
  • Vandring
  • Hesteridning
  • Sykling
  • Fisketur

Tjenester

  • Betalt flyplasstransport
  • Turer/ Billettservice

Romkomfort

  • Gratis Wi-Fi på rommene
  • Sitteområde
  • Spisebord
  • Strykefasiliteter
  • Vaskemaskin
  • Flatskjerm tv
  • Vugger/ Barnesenger
Hovedfunksjoner
  • Gratis Wi-Fi
  • Privat strand
  • Sport aktiviteter
  • Barnevennlig
  • Tillatt med kjæledyr

Politikk

Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
Utsjekking: til 11:00
LisensnummerH35465AAWF9
Skriv inn datoene dine
Skriv inn datoene dine
Ma 24 Aug
Ti 25 Aug
Gjester
Søker etter hoteller i Gran Canaria